Ettevõttest

ESB on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb madalpingesüsteemide projekteerimise ja tootmisega. Ettevõtte asutati pikka aega selles vallas tegelenud inimeste kompetentse koondades 2012.a., eesmärgiga ühendada suurettevõtte kogemused ja väikeettevõtte paindlikkus. Ettevõtte tegevusajalugu on andnud meile palju väärtuslikke kogemusi mõistmaks klientide soove, elektrituru toimimist ja arenguid.

Meie ettevõttel on ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018 sertifikaadid, mis tähendab kliendile usaldusväärset kinnitust, et oleme rakendanud kõik vajalikud kvaliteedi tagamise meetmed võetud kohustuste tagamiseks.

ESB peamisteks eksporditurgudeks on:

  • Balti riigid
  • Norra
  • Rootsi
  • Soome
  • Poola
  • Ukraina
  • Araabia Ühendemiraadid
  • Avameretööstus

Peame oma tugevuseks personaalset lähenemist klientidele ja professionaalsust. Projektide koostamiseks kasutame EPLAN Electric tarkvara, mis tagab projektide loogilise ja korrektse dokumentatsiooni nii eesti, inglise kui ka vene keeles. Omame võimekust teha automaatikaprojekte kliendi lähteinfo alusel.

Toodangu valmistamisel kasutame Euroopa tunnustatud tootjate komponente: ABB, Rittal, Phoenix Contact, Ensto ja Roxtec. Kõik seadmed valmistatakse vastavalt standardile 61439-1 ja 61439-2 ning tänu neile saame hoida kõrgel nii teenuste kui ka toodete kvaliteeti. Tootmis- ja toodangukvaliteedi garanteerimiseks on meie ettevõttes rakendatud 5S süsteemi – “Sort! Set in order! Shine! Standardize! Sustain!”. Parima kvaliteedi saavutamiseks on meil olemas kõik madalpingesüsteemide valmistamiseks vajalikud seadmed: latipainutus- ja lõikusmasinad, stants ja CNC-router ning hulgaliselt väiksemaid seadmeid.

Tagame järjepidevalt ohutu töökeskkonna ja loome ohutud töötingimused oma ettevõtete töötajatele ning turvalise viibimise meie ettevõttes oma külalistele ja koostööpartneritele.

Meie ärieesmärgid keskenduvad järgmistele põhimõtetele – parima kvaliteediga toode, keskkonnasäästlik ja efektiivne tootmisprotsess  ning turvaline töökeskkond. Kvaliteedijuhtimise eesmärgiks on toodetele esitatud tehniliste nõuete maksimaalne täitmine.

Toodete projekteerimisel ja koostel peame silmas kehtivaid seaduslikke nõudeid ja klientide soove, samal ajal garanteerides õigeaegse tarne. Oleme oma klientidele usaldusväärne partner ja selleks, et oma positsiooni säilitada ja parendada küsime klientidelt regulaarset tagasisidet, et käia ajaga kaasas, olla paindlikud ja veelgi efektiivsemad.

Hindame pikaajalisi partnersuhteid ja suhtleme kvaliteedi, keskkonna, töötervishoiu ja tööohutuse teemadel avatult, ausalt ja selgelt nii tarnijate kui ka klientidega. Meie tootmiskorraldus tagab optimaalseima tootmisvõimsuste ärakasutamise ning kliendile parima hinna.

Iga ametikoha kohustused, volitused ning tegutsemisõigused peavad olema piisavad kvaliteedi-, töötervishoiu-, tööohutus- ja keskkonnapoliitikaga määratud eesmärkide saavutamiseks. Meie töötajad on oma ala spetsialistid ja omavad märkimisväärset töökogemust. Rakendame asjatundlikke inimesi ning koolitame oma töötajaid järjepidevalt kvaliteedi-, keskkonna- , energiatõhususe, töötervishoiualase teadlikkuse tõstmiseks. Töökeskkonna arendamisel anname endast parima ja ei unusta oma töötajate arvamust kuulata. Alati saab paremaks minna ja selle põhimõtte alusel teeme me iga päev tööd.

Suurendame järjepidevalt keskkonnategevuse tulemuslikkust. Jälgime, et kehtivad rahvuslikud keskkonda, töötervishoidu ja muid valdkondi siduvad regulatsioonid oleksid ettevõtetes täidetud. Oleme valmis võtma kasutusele täiendavaid keskkonnakaitselisi meetmeid eriolukordades.

Keskkonnaohu vältimiseks ja vähendamiseks hoiab ESB oma tegevusega kaasnevad olulised aspektid pideva kontrolli all, hinnates regulaarselt oma tegevusega seonduvaid keskkonnamõjusid.

Arendame jäätmete taaskasutusvõimalusi, eelistatult rakendame tehnoloogiaid, mis saastavad minimaalselt keskkonda. Taaskasutame võimalikult palju tootmisjäätmeid. Taaskasutuseks sobimatud jäätmed viime ümbertöötlemiseks koostööpartneritele või jäätmekäitlusfirmadele.

ESB-on ajaga kaasaskäiv, innovaatiline ettevõte, kus pöörame palju tähelepanu tootearendusele pakkumaks klientidele uusi lahendusi. Peame kliendi rahulolu väga oluliseks, unustamata oma töötajaid.

9001 14001 45001 EST_page-0001